Niemiecki

Artykuły

Kursy języka niemieckiego

 

Kursy języka niemieckiego w STOtince mają długą tradycję. Uczymy z pasją, mamy swoją własną metodyczną perspektywę i dzięki temu osiągamy sukcesy.

Tworzymy podstawy do płynnej komunikacji i przełamujemy bariery językowe.

Wśród naszych lektorów j. niemieckiego znajdziesz native speakerów, germanistów, egzaminatorów maturalnych, nauczycieli matury międzynarodowej IB.

Nie ważne czy zamierzasz dopiero rozpocząć przygodę z niemieckim, kontynuować ją czy dochodzić do perfekcji. Aby stworzyć dla wszystkich jak najlepsze warunki do nauki realizujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.

 Rodzaje kursów z języka niemieckiego:

25 października 2017


Czytaj więcej o: Kursy języka niemieckiego

Zapisy już od sierpnia!

 

Od sierpnia 2017 zaczynamy zapisy na nasze kursy języków obcych.

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach, w małych grupach dla wszystkich grup wiekowych.
Jakość naszych kursów i Państwa satysfakcja są naszymi priorytetami dlatego poświęcamy dużo uwagi na znalezienie dla każdego optymalnej grupy. Przeprowadzamy dla każdego kursanta tak zwaną analizę na wstępie, test poziomujący (placement test) oraz co najmniej dwie rozmowy z lektorami. Nie mamy opłat wpisowych.
Grupy są zorganizowane nie tylko pod względem wieku i poziomu ale również celu pożądanego przez kursantów. Państwa dynamika pracy, możliwości czasowe oraz preferowane metody nauczania są dla nas determinujące.


Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.30 – 20.30 z reguły dwa razy w tygodniu po 90 minut dla dorosłych, dzieci oraz młodzież 30/45/60 bądź 90 minut.
Oprócz licznych kursów mających na celu efektywne zwiększanie kompetencji językowych oferujemy również zajęcia specjalistyczne takie jak przygotowanie do matury P+R, Deutsch AG, konwersacje oraz nauczanie w trybie indywidualnym.

 

5 września 2016


Niemiecki dla entuzjastów

 

Niemiecki Arbeitsgemeinschaft AG

(zajęcia prowadzi native speaker)

 

Niemiecki dla entuzjastów, grupa wiekowo otwarta, poziom zróżnicowany/A2+.

Liczy się komunikacja i przyjemność mówienia w tym języku.

Omawiamy zagadnienia z zakresu życia codziennego, kultury oraz literatury. Aktualności.

Machen Sie mit!

 

środy 18.30 - 20.00

25 października 2017