O STOtince :-)

Nasza szkoła STO-tinka to:

Szkoła Językowa Samodzielnego Koła Terenowego Społecznego Towarzystwa Oświatowego (STO) w Milanówku powstała w 1992 roku i mieści się w budynku Społecznego Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Fiderkiewicza 41.

Już od ponad dwudziestu lat prowadzimy kursy językowe na najwyższym poziomie oferując zajęcia nie tylko z języka angielskiego, ale także niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego i innych. Uczymy osoby w każdym wieku: od przedszkolaków po dorosłych!
Od początku istnienia szkoły szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry lektorskiej. Dlatego w naszej szkole pracują tylko nauczyciele-pasjonaci z wyższym wykształceniem profilowym oraz native speakerzy. Wyróżnia nas bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta.

Na zajęciach skupiamy się na kwestiach najbardziej praktycznych dlatego najchętniej sięgamy w naszej pracy po metodę komunikatywną, dzięki której Kursanci szybko i efektywnie przełamują barierę komunikacyjną. Mogą Państwo przeczytać więcej o tym jak uczymy w zakładce: metody nauczania.

Posiadamy 11 sal wyposażonych w profesjonalny sprzęt audiowizualny wspomagający proces uczenia.